Marka Tescil Sorgulama

Online Marka Tescili Sorgulama

Sektörde var olmak ve varlığınızı sürdürmek adına marka algısı yaratmalısınız. Sahip olduğunuz ürün veya hizmetlerin başka kişiler yada kurumlara Marka Tescil Sorgulamatarafından izinsiz olarak kullanılmaması için marka tesciline gereken önemi mutlaka vermelisiniz. Unutmamalısınız ki müşteriler sevdikleri ve güvendikleri firmalarının markalarına talep göstermektedir. Sizde önce markanızı güvence altına alarak sektörde aranan bir isim haline gelmelisiniz.

Marka SorgulamaTürk marka tescil ekibi bu süreçte size en doğru ve hızlı bir şekilde tüm süreci tamamlamanızı sağlamaktadır. Başvuru, araştırma ve tescil sürecini uzman ekibimiz ile tamamlayarak tescilli bir isme sahip olmanızı sağlıyoruz. Marka patent sorgulama süreci uzman bir ekibi bırakıldığında ancak doğru ve hızlı sonuçlar vermektedir.

Marka Sorgulama

Marka tescil sorgulama işlemi kapsamlı bir süreçtir. Firmanıza ait ürün veya hizmetleri kapsayan iş grupları, markanızın isminin benzerlik araştırması gibi süreçlerden geçer. Türkmarkatescil ekibi bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla isim benzerlik araştırmanızı doğru ve hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Öncelikle tescil sorgulama işlemi için başvurusu yapılan ismin daha önce bir kuruluş tarafından tescillenip tescillenmediği kontrol edilmektedir.

Marka tescil süreci bu aşamada çeşitli araştırmalar yapılarak devam etmektedir. İsim, logo benzerliği gibi durumlarda daima göz önünde Marka Tescil bulundurulmalıdır. Aynı sektörde birebir benzer isimlerin tescili gerçekleştirilemez. Yapılan araştırmalar sonucunda isim tesciline aykırı yada engel bir durum yer almıyorsa uzman marka tescili ekibimizin sizden istediği belgeleri ileterek süreci başlatabilirsiniz. Başvuru yaptığınız gün size TPE onaylı marka başvuru belgenizi ileteceğiz. Başvurunuzu yaptığınız andan itibaren bu isme ait yasal haklara sahip olduğunuzun bir göstergesidir bu belge. Tescilli bir markaya 10 yıllık süre boyunca sahip olursunuz ve süre boyunca aylık ya da yıllık hiçbir ek ücret ödemezsiniz.

Daha Fazlası için Bize Ulaşın

Marka sorgulama ve tescil hakkında bilgi almak için bize ulaşın