SEO ile Yükselin

Sattığımız ürün veya hizmetin Google arama motorunda üst sıralarda çıkması için sitenizi inceleme talebi iletebilirsiniz. Örneğin “ütü” sattığınızı varsayalım, kullanıcılara arama motoruna “ütü, ucuz ütü, kaliteli ütü” gibi aramalar yaptığında eğer sizin sitenize ulaşamıyorlarsa dijital ortamda satış yapma imkanınız çok düşüktür.

Müşterilerinizin web sitenize organik aramalar sonucu ile ulaşması size reklam ağlarına ödeyeceğiniz yüksek tıklama başı maliyetlerden de kurtaracaktır. Ayrıca kullanıcı her arama yaptığında web sitenizi yine aynı sırada görerek tekrar ziyaret edebilir. Fakat reklam ağı ile kullanıcılarına ulaştığınızda aynı kullanıcının web sitenizi yeniden ziyaret edebilme ihtimali çok düşüktür.

 

İşinize SEO ile Değer Katın

SEO; Türkçe karşılığı ile arama motoru optimizasyonu anlamına gelmektedir. Başarılı bir SEO sürecinde hem web siteniz içerisinde hem de web sitenizin dışında gerekli düzenlemeler ve link inşası oluşturulur.

 

Web Sitenizi İletin

Bize web siteniz ve anahtar kelimelerinizi iletmenizin ardından uzman ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır. Ürün veya hizmetinizin Google’da yükselmesi için yapılacak çalışmalar ve süreçler size aktarılır.

 

Sitenize Değer Kazandırın

Yapılacak çalışma sitenizin domain ve sayfa puanlamasını artıracaktır. Bundan sonra ki süreçte oluşturacağınız sayfalar ve hedef kelimelerinizin arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alacaktır. Ufak ve daha kısa sürecek çalışmalar ile yeni hedeflenen kelimeler çok daha hızlı yükselecektir.

Seo Etkisi

Ücretsiz SEO Araştırması

İçindekiler

Top
Ücretsiz Başvuru
close slider

Ücretsiz Araştırma

Uzman ekibimiz marka talebinizi ücretsiz olarak araştırsın.