TPE Marka Sorgulama

TPE marka sorgulama işlemlerinizi uzman marka temsilcimiz aracılığı ile ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. Bizlere sayfalarımızda yer alan iletişim formları aracılığı ile yada telefon ile ulaşarak tescil yaptırmak istediğiniz isim için sorgulama yaptırabilirsiniz. Sizlere uzman ekip ile en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

Marka ekibimiz tescil etmek istediğiniz isim ile ilgili olarak araştırmasını tamamladıktan sonra size dönüş sağlayacaktır. Eğer isim tescilinde herhangi bir engel bulunmuyorsa sizden istediğimiz evrakları bize eksiksiz olarak teslim etmenizin ardından marka tescil işlemlerinize başlayabiliriz.

TPE Marka Sorgulama İşlemi Ne Kadar Sürer

Marka araştırma işlemlerimizi aynı iş günü yada bir sonraki iş gününe kadar sizlere en hızlı ve doğru bir şekilde aktarmak için çalışıyoruz. Tescil sürecinde sorun yaşamamak adına araştırmamızı tam olarak tamamlamadan sizlere dönüş yapmamaktayız.

TPE sorgulama işlemlerinizi doğru ve eksiksiz olarak sonlandırdıktan sonra sizlere gerekli bilgileri telefon aracılığı ile sunmaktayız.

TPE Marka Tescili Ne Kadar Sürmektedir

Araştırma yapmamızı istediğiniz isim tescili için herhangi bir engel bulunmuyorsa gerekli başvuruları yapmamızın ardından 6 aylık bir süre sonunda tescilli bir marka sahibi olabilirsiniz. Marka başvurunuzu yasal olarak başlatmamızın ardından marka ön başvuru yazısını bizden teslim alabilirsiniz.

Başvuru işlemleri başladıktan sonra artık bu isim sizin tarafınızdan güvence altına alınmış olmaktadır ve sizin haricinizde hiçbir kişi yada kurum tarafından tescil edilemeyecektir.

http://online.turkpatent.gov.tr/trademark-search/pub/trademark_search

Top
Ücretsiz Başvuru
close slider

Ücretsiz Araştırma

Uzman ekibimiz marka talebinizi ücretsiz olarak araştırsın.