Türk Patent

Türk Patent Endüstrisi TPE ülkemizde size ait buluşları resmi olarak tescil eden kuruluştur. Patent ve marka başvurularınızı bize iletişim formları aracılığı ile iletebilirsiniz. Uzman marka tescil ekibimiz sizin ile iletişime geçerek gerekli sürecin hızlanmasını sağlayacaktır. Böylelikle hızlı ve sorunsuz olarak buluşunuzu patentli bir ürün haline getirebilirsiniz. Ekibimiz tarafından hazırlanan belgeler TPE sistemine hızlı ve doğru bir şekilde sizin adınıza yüklenerek başvuru işlemleriniz başlatılmış olur.

Türk Patent Enstitüsü TPE

Resmi ve özel bütçeli olan Türk Patent Enstitüsü ülkemizdeki marka tescil ve patentleme işlemlerini sürdürmektedir. Yapılan başvurular veri tabanı analiz edilerek benzer yada anımsatan bir marka veya patent olmadığı sürece işleme alınmaktadır.

Sizde bir marka veya buluşunuzu resmileştirmek için başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Tescilli bir marka sahibi olmanızın sizden izinsiz olarak hiçbir kişi veya kuruluş bu ismi kullanamayacaktır.

Türk Marka Tescili

Marka tescili büyüyen ve büyümekte olan firmalar için mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Son dönemde ülkemizde marka tesciline olan ilgi artmıştır. Firmalar müşterilerine sundukları hizmet ve ürün için henüz hazırlık aşamasındayken marka tescil işlemlerini başlatmaktadır.

Böylelikle ürün veya hizmetleri satışa sunulduğunda herhangi bir kopyası, benzerinin çıkmasının da önüne resmi olarak geçilmiş olunuyor.

Eğer tescilli bir marka sahibiyseniz sizden izinsiz olarak hiçbir kişi yada kurum bu ismi kullanamayacaktır. Aksi taktirde hukuksal olarak bir süreç başlatabilirsiniz. Kendi isminiz ile marka sahibi olarak hem şirketinize hem de firmanıza değer kazandırabilirsiniz. Turkmarkatescil.com ekibi ile iletişim haline geçerek tescilli bir marka sahibi olabilirsiniz.

Sizi Arayalım

İçindekiler

Top
Ücretsiz Başvuru
close slider

Ücretsiz Araştırma

Uzman ekibimiz marka talebinizi ücretsiz olarak araştırsın.